Enter your keyword

KIM JESTEŚMY

Marka Prodoo, do niedawna, głównie kojarzona była z branżą okienno-drzwiową, jednak nasza wizja rozwoju wiąże się ze stolarką meblową. Zdecydowanym ruchem wchodzimy na ten rynek już dziś, w którym oferujemy materiały bardzo wysokiej jakości, i głównie temu profilowi naszej działalności będziemy chcieli poświęcić uwagę. Zachęcamy więc Państwa do śledzenia naszych poczynań, a także do śledzenia naszych mediów społecznościowych, w których będziecie mogli dowiedzieć się wszystkiego na temat naszych nowości. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, doradzimy, podpowiemy.

PRODOO_PREMIUM

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY

Tworzymy spersonalizowane rozwiązania wykończeń meblowych przeznaczonych dla profesjonalistów. Naszych partnerów zaopatrujemy w materiały i półprodukty niezbędne do realizacji ich zadań - laminaty anti-fingerprint wraz z funkcją no-scratch oraz sklejki topolowe najwyższej jakości. Specjalizujemy się w ich przygotowaniu, dokładnej obróbce i dopasowaniu. Firma ta powstała, aby w profesjonalny i rzetelny sposób zaspokajać potrzeby najbardziej wymagających klientów. Stale dążymy do podnoszenia jakości serwisu i wsparcia, rozszerzając ofertę o kolejne produkty klasy Premium.

PRODUKCJA

Staranność to nasz sprzymierzeniec

W procesie produkcji wykorzystujemy tylko światowej klasy sprzęt - uznane przez profesjonalistów materiały i urządzenia.

DYSTRYBUCJA

Transport krajowy i zagraniczny

Docieramy do każdej części naszego kraju, a także za granicę.

ROZWÓJ

Każda minuta na wagę złota

Codziennie dokładamy starań, aby nasze produkty i usługi zawsze były na najwyższym poziomie.

NAJLEPSZY PARTNER

w drodze do jakości

JAKOŚĆ I CENA
DOŚWIADCZENIE
CZAS REALIZACJA ZAMÓWIEŃ

MOCNE STRONY

Stabilność, dokładność i innowacyjność

To nadrzędne wartości, którym jesteśmy nieustannie wierni. Zawsze z wielką radością witamy kolejnych partnerów, którzy obdarzają nas swoim zaufaniem. Zapraszamy do współpracy!

Nasze wszystkie produkty. Zapoznaj się z ofertą

SPRAWDŹ
PRODOO_white_150